UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem tam niedawno. BRÓD i SMRÓD. Czy to jakiś naprawdę wielki problem i koszty zagospodarować to miejsce na wzór podobnych choćby w Pasłęku, czy Fromborku? Nie potrzeba cudów. Porobić ścieżki spacerowe, trasy rowerowe, ustawić ławki, kosze na śmieci itp. Kiedyś były wiaty i pomost ale UM zlikwidował. Świadczy to o gospodarzu. Jaki pan taki kram.


Anuluj