UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byłem tam niedawno. BRÓD i SMRÓD. Czy to jakiś naprawdę wielki problem i koszty zagospodarować to miejsce na wzór podobnych choćby w Pasłęku, czy Fromborku? Nie potrzeba cudów. Porobić ścieżki spacerowe, trasy rowerowe, ustawić ławki, kosze na śmieci itp. Kiedyś były wiaty i pomost ale UM zlikwidował. Świadczy to o gospodarzu. Jaki pan taki kram.