Wybrany wątek opinii
Dlaczego nie ma sciezki rowerowe w kolo Drozna i pochylni. Dlaczego nad Droznem nie ma pomostu widokowego Czy naprawdę ci z UM ratusza tego nie chca. By żyło nam się lepiej.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
A może byś zasponsorował?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
To już daleko poza Elblągiem, to już nawet nie gmina Elbląg. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
A co ma do tego UM Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1