Wybrany wątek opinii

Dlaczego nie ma sciezki rowerowe w kolo Drozna i pochylni. Dlaczego nad Droznem nie ma pomostu widokowego Czy naprawdę ci z UM ratusza tego nie chca. By żyło nam się lepiej.
(2020.08.09)
A może byś zasponsorował?
(2020.08.09)
To już daleko poza Elblągiem, to już nawet nie gmina Elbląg. ..
(2020.08.09)
A co ma do tego UM Elbląg.
(2020.08.09)
Powrót do komentarzy