@hałas to choroba - BARDZO się cieszę-że samolot LATA!!!!!Tylko głośniej! warczeć powinien!ssssssss
@hałas to choroba - BARDZO się cieszę-że samolot LATA!!!!!Tylko głośniej! warczeć powinien!