UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zgodzę się z wypowiedzią internauty bo to jest statek powietrzny, a nie brzęczydło, fakt brak jest w elbląskim areoklubie samolotow odrzutowych, szkoda bo mogłyby startować z Elbląga i latać nad Warszawą.