UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zgodzę się z wypowiedzią internauty bo to jest statek powietrzny, a nie brzęczydło, fakt brak jest w elbląskim areoklubie samolotow odrzutowych, szkoda bo mogłyby startować z Elbląga i latać nad Warszawą.


Anuluj