A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A o miłosierdziu słyszałeś Gościu Teologu
Bredzisz
Czy komunisci ktorzy przez 50 lat zwalczali powstancow i do wiezien wsadzali powinni w tym dniu byc tam obecni to obraza pomordowanych i obecnych powstancow pod pomnik lenina niech tam sie spotykaja
Mieszkam daleko od lotniska ale ten warkot mnie też doprowadza do szału.
Jakby nie była dyskusja, to zawsze zejdzie na dowalanie Kościołowi.
@alrena - Bo kościół jest WINNY większości nieszczęść Polski!
"Mieszkam daleko od lotniska ale ten warkot mnie też doprowadza do szału. "- No widzisz, a mnie dzwony kościoła po prostu brak słów. piszczący wibrujący w mózgu jazgotliwy dźwięk. Samolot do miód na uszy przy tym dzwonowym jazgocie.
@QbeeQ - Maseczki dotyczą tylko i wyłącznie osób chorych lub podejrzanych o chorobę zgodnie z ustawą o zwalczaniu chorób zakaźnych i są jedynie środkami prewencyjnymi. Na zasadzie analogii : nie można podejrzewać wszystkich kierujacych pojazdami o to że są pod wpływem środków odurzających. To kontrola i test kierowcy alkomatem ma udowodnić na podstawie stwierdzonych objawów zewnętrznych że kierowca jest pod pływem. Jeśli ktoś nie wykazuje objawów wymienionych przez ministra zdrowia czyli goraczka, kaszel itp. nie musi stosować środków prewencyjnych, no chyba że chce.
Ten samolot jest słyszalny od Elbląga -Helenowo-Wikrowo-Wiktorowo-Kazimierzowo-Adamowo-Władyławowo i cholera jeszcze wie, gdzie indziej. Ktoś napisał, żeby wyprowadzić się na wieś, bo tam spokój i samolot nie warczy nad głowami, więc niech ktoś powie, czy te miejscowości powyżej to miasta czy wioski??? Nie idzie tego czytać, co niektórzy za bzdury piszą. Jak komuś ten warkot nie przeszkadza a jeden nawet napisał, że wręcz lubi, to niech stanie koło śmigła silnika i niech mu ten głupi łeb wytrzącha to może zmieni zdanie. Ciekawe kto za tym stoi patrząc po łapkach w dół?
@czytelniczka portel - Kobieto, to, ze masz problemy emocionalne nie rzutuje na to, bu likwidować atrakcje naszego miasta. To Ty idź się leczyć, bo problem nadal będzie się pogłębiał i zacznie ci jesienią wiatr przeszkadzać (a może już przeszkadza?)Zaczniesz wszędzie pisać, by wiatr wyłączyć.