UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panowie oficjele pięknie uczcili Rocznicę przez swój oficjalny ubiór, brawo wszystkim garniturom lub choćby białym koszulom, aby oddać hold bohaterom. .. .. niektóre panie niestety wyglądają jakby szły na dancing!!
rr