Wybrany wątek opinii
Nie zgodzę się z wypowiedzią internauty bo to jest statek powietrzny, a nie brzęczydło, fakt brak jest w elbląskim areoklubie samolotow odrzutowych, szkoda bo mogłyby startować z Elbląga i latać nad Warszawą.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Kolejny komentrz i chore teorie, Zaczynam już się bać o przyszłość Elbląga. .
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Elbląg nie ma przyszłości
Do moderacji
Odpowiedz
0
0