Wybrany wątek opinii

Nie zgodzę się z wypowiedzią internauty bo to jest statek powietrzny, a nie brzęczydło, fakt brak jest w elbląskim areoklubie samolotow odrzutowych, szkoda bo mogłyby startować z Elbląga i latać nad Warszawą.
(2020.08.02)
Kolejny komentrz i chore teorie, Zaczynam już się bać o przyszłość Elbląga. .
(2020.08.02)
Elbląg nie ma przyszłości
(2020.08.02)
Powrót do komentarzy