A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
niech latają sobie nad lotniskiem a nie nad całym miastem
aby się lansować na dobrego komuszka każda okazja dobra
to dopiero parcie na szkło mają
@miejsca złomu jest na złomow - Wypożycz FlaK 38 z muzeum Wojska Polskiego i naparzaj ile wlezie.
@CH - Elblag to ludzie. nie kloccie sie prosimy.
@B - My tez mieszkamy i nam nie pszeszkadza trza bylo na wiosce zostac. tam cicho tylko traktory i koguty pieja.
Kiedys komunisci nie chodzili do kosciolow a teraz co. Szok.
Byłem i bardzo mi się podobała ingerencja kibiców olimpii. Brawa
Nie widziałem Wcisły na zdjęciach ale widziałem go na zakupach w Carrefour. Cóż len zawsze będzie leniem i obibokiem. Wcisło pracą się w swoim życiu nie shańbił !!!!!
na stare lata jak śmierć powoli zagląda w oczka to już do kościółka chodzą i nawet najwięcej na tace dają. To wszystko wina religii że nawet największe szuje i kanalie za kasę sobie odpust kupią. To że jest tyle zła na świecie to wina religii która do tego dopuściła i chciwego kleru