82
01.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
niech latają sobie nad lotniskiem a nie nad całym miastem
(2020.08.01)

info

6  
  7
aby się lansować na dobrego komuszka każda okazja dobra
(2020.08.01)

info

5  
  0
to dopiero parcie na szkło mają
(2020.08.01)

info

4  
  0
@miejsca złomu jest na złomow - Wypożycz FlaK 38 z muzeum Wojska Polskiego i naparzaj ile wlezie.
(2020.08.01)
@CH - Elblag to ludzie. nie kloccie sie prosimy.
(2020.08.01)
@B - My tez mieszkamy i nam nie pszeszkadza trza bylo na wiosce zostac. tam cicho tylko traktory i koguty pieja.
(2020.08.01)
Kiedys komunisci nie chodzili do kosciolow a teraz co. Szok.
(2020.08.01)

info

6  
  1
Byłem i bardzo mi się podobała ingerencja kibiców olimpii. Brawa
Ksksk (2020.08.01)

info

8  
  2
Nie widziałem Wcisły na zdjęciach ale widziałem go na zakupach w Carrefour. Cóż len zawsze będzie leniem i obibokiem. Wcisło pracą się w swoim życiu nie shańbił !!!!!
APOLITYCZNY (2020.08.01)

info

10  
  1
na stare lata jak śmierć powoli zagląda w oczka to już do kościółka chodzą i nawet najwięcej na tace dają. To wszystko wina religii że nawet największe szuje i kanalie za kasę sobie odpust kupią. To że jest tyle zła na świecie to wina religii która do tego dopuściła i chciwego kleru
(2020.08.01)