UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na stare lata jak śmierć powoli zagląda w oczka to już do kościółka chodzą i nawet najwięcej na tace dają. To wszystko wina religii że nawet największe szuje i kanalie za kasę sobie odpust kupią. To że jest tyle zła na świecie to wina religii która do tego dopuściła i chciwego kleru