82
01.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@miejsca złomu jest na złomow - To ta z sadowej na bank
CH (2020.08.01)
Wyzwiskami nic nie zdzialasz a jedynie jesli bedzie mi sie chcialo po twoim IP dojde do ciebie i zalpze ci sprawe. Jesli będzie mi sie chcialo. Wiec uwazaj
CH (2020.08.01)
@CH - Zapraszam serdecznie !!!
(2020.08.01)
Oglądamy w telewizji uroczystości z okazji 76 rocznicy Powstania Warszawskiego. Jakiż festiwal hipokryzji i zakłamania. Pełna pompa władzy wylewa się dosłownie wszędzie. PiS. PO. SLD, Trockiści od Zandberga i PSL wszyscy razem. Patrioci, że klekajcie narody. Jakież odmienny obraz od 77 rocznicy ludobójstwa na Wołyniu, kiedy nie było żadnych oficjalnych uroczystości, nikt z tych samych osobników z tych samych partyjnych Szajek, nawet nie pomyślał, że należy oddać 11 lipca hołd bestialsko pomordowanym ofiarom Wolynia i Kresow. Tak jakby oddanie holdu pół milionowi Polaków wymordowanych w latach 1939-1951 było czymś wstydliwym, od czego należy się nie tylko trzymać jak najdalej, a najlepiej to o tym nawet nie wspominać i wymazac z naszej pamięci. Gdzie byli 11 lipca panowie Missan, Ćzyżyk, Pietrulewicz, et consortes? Zarobieni byli, że nie mieli wtedy czasu przyjść i wygłosić o tym ludobójstwie dokonanym na Polakach, choćby kilku słów?
Black (2020.08.01)

info

14  
  6
@CH - Prawda zawsze w oczy kole !!! Normalny człowiek nie napisze, że ten hałaśliwy warkot może sprawiać przyjemność. Proponuję na wakacje jechać do Fromborka. Czy ty nie rozumiesz ludzi ciężko chorych, którzy dostają szału od tego warkotu !!!
Do chu.. (2020.08.01)
@B - Nad sanatorium nie latają.
(2020.08.01)
Ale co tam robią komuszki to nie wiem, nie ogarniam. Przecież za komuny Powstanie to był temat tabu i bardzo piętnowany. No ale "komuna"rodzaj żeński czyli jak kobieta, zminną jest. Ale ja bym się wstydził.
korektor123 (2020.08.01)

info

11  
  2
Jest wyraźne określone maseczka albo przybliża a glaby nadal nie stosują się. Sa zdjęcia dac po 500 l kary może dotrze do pustaków.
(2020.08.01)

info

8  
  3
Sam słabo pamiętałaś po co się napinasz
(2020.08.01)
Do Spod Dunkierki. A co powiesz o powstaniu w gettcie warszawskim, przecie on I w 43 roku tym bardziej nie mieli szans, a caly swiat zna to powstanie I podziwia pomimo iz Zydzi zabili okolo 23 Niemcow w porownaniu obu powstan tylko nieliczni na zachodzie wiedza cokolwiek o Powstaniu Warszawskim, ktore trzymalo w Warszawie 3 dywizje niemieckie, a pamietaj, ze Warszawa zgodnie z planami niemieckiego min. gospodarki miala z miasta milionowego stac sie miasteczkiem wielkosci Tolkmicka, nie wspominajac o likwidacji ludnosci cywilnej wiec na co bylo czekac?a dodatkowo pomimo ze ruski stali za Wisla, to Hitler caly czas wierzyl w cudowna Bron, ktora miala odwrocic losy wojny, takie byly plany, a poza tym w tamtych czasach tamci ludzie wierzyli w sukces Powstania, my w dzisiejszych czasach jestesmy cwani Bo wiemy jak to sie skonczylo, na pewno Powstanie by nie wybuchlo gdyby tamci ludzie wiedzieli ze przegraja. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2020.08.01)

info

5  
  2