82
01.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
mam w rodzinie takich pseudo katolików co za młodu robili brzydkie rzeczy a teraz udają najlepszych katoli szkoda słów na te chorągiewki życiowe. Mam nadzieję że w waszych trumienkach będą duże skrzyneczki na pieniążki co za życia nakradliście po śmierci hieny i tak rozkradną. No chyba że wy faraonowie i wasza piramida to w Warszfie stoi i nazywa się Pałac Kultury i Nauki hahaha oby was tam wszystkich komuchów w piwnicach zakopali
(2020.08.01)

info

3  
  1
A co to za przystojny zolnierz z tym sztandarem????
Fiki Miki (2020.08.01)
Powstańcy z Elbląga ? Śmiechu warte. I te wieńce na fakturę. Wstydu oszczędźcie
szymek borski (2020.08.01)

info

6  
  4
Kolejny covidiański spęd? Powstańcze dzieci szły na czołgi, na pewną śmierć, a tutaj stare baby i chłopy obfajdane w maseczkach. Parodia.
hd (2020.08.01)

info

4  
  4
Anal- fabeta///. .? . .
(2020.08.01)
Uwolnić Elbląg od hałasu!!!!!
marabi (2020.08.02)
Nie bredź.
MB (2020.08.02)
Bredzisz.
MB (2020.08.02)
@CH - Jak lubisz warkot to wsiada do tego złomu i odlatuj w kosmos, jak najdalej od Elbląga
MB (2020.08.02)
a ja o 17 zamiatałam
fryz (2020.08.02)

info

1  
  3