A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
mam w rodzinie takich pseudo katolików co za młodu robili brzydkie rzeczy a teraz udają najlepszych katoli szkoda słów na te chorągiewki życiowe. Mam nadzieję że w waszych trumienkach będą duże skrzyneczki na pieniążki co za życia nakradliście po śmierci hieny i tak rozkradną. No chyba że wy faraonowie i wasza piramida to w Warszfie stoi i nazywa się Pałac Kultury i Nauki hahaha oby was tam wszystkich komuchów w piwnicach zakopali
A co to za przystojny zolnierz z tym sztandarem????
Powstańcy z Elbląga ? Śmiechu warte. I te wieńce na fakturę. Wstydu oszczędźcie
Kolejny covidiański spęd? Powstańcze dzieci szły na czołgi, na pewną śmierć, a tutaj stare baby i chłopy obfajdane w maseczkach. Parodia.
Anal- fabeta///. .?
. .
Uwolnić Elbląg od hałasu!!!!!
Nie bredź.
Bredzisz.
@CH - Jak lubisz warkot to wsiada do tego złomu i odlatuj w kosmos, jak najdalej od Elbląga
a ja o 17 zamiatałam