Wybrany wątek opinii

Jestem chora, po poważnej operacji. Nie mogę odpocząć w spokoju, bo od rana lata ten samolot. Mieszkam na Zatorzu. Naprawdę ktoś nie ma litości. Nie liczy się z Nikim i niczym.
B (2020.08.01)
@B - Właśnie jak można tak dręczyć ludzi tym hałasem jaki powoduje ten samolot!
(2020.08.01)
@B - A ja lubie ten dźwięk. niech lata
CH (2020.08.01)
@B - Nad sanatorium nie latają.
(2020.08.01)
@B - My tez mieszkamy i nam nie pszeszkadza trza bylo na wiosce zostac. tam cicho tylko traktory i koguty pieja.
(2020.08.01)
Nie bredź.
MB (2020.08.02)
Bredzisz.
MB (2020.08.02)
@CH - Jak lubisz warkot to wsiada do tego złomu i odlatuj w kosmos, jak najdalej od Elbląga
MB (2020.08.02)
Powrót do komentarzy