Wybrany wątek opinii
Jestem chora, po poważnej operacji. Nie mogę odpocząć w spokoju, bo od rana lata ten samolot. Mieszkam na Zatorzu. Naprawdę ktoś nie ma litości. Nie liczy się z Nikim i niczym.
Do moderacji
Odpowiedz
18
17
@B - Właśnie jak można tak dręczyć ludzi tym hałasem jaki powoduje ten samolot!
Do moderacji
Odpowiedz
9
16
@B - A ja lubie ten dźwięk. niech lata
Do moderacji
Odpowiedz
12
11
@B - Nad sanatorium nie latają.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@B - My tez mieszkamy i nam nie pszeszkadza trza bylo na wiosce zostac. tam cicho tylko traktory i koguty pieja.
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
Nie bredź.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Bredzisz.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@CH - Jak lubisz warkot to wsiada do tego złomu i odlatuj w kosmos, jak najdalej od Elbląga
Do moderacji
Odpowiedz
3
9