Wybrany wątek opinii

Na pomoc !!! Ten warczący samolot na głową codziennie od rana do późnego wieczora doprowadza już do szału. Jestem na co dzień spokojnym człowiekiem, ale ten samolot doprowadza nas wszystkich do szału i powiem jakbym miał rakietę ziemia-powietrze to bym ją na 100% użył !!!!! No jak można tak ludzi doprowadzać do takiego stanu. Może w końcu decydenci coś z tym warzacym skur. .. Lem zrobią i go uziemią na zawsze.
(2020.08.01)
Decydenci to wzieli swoje żeby ten złom mógł latać, i tak będzie chyba że się popsuje
Jace# (2020.08.01)
Wez tabletke na uspokojenie. Ja lubię ten dzwiek, od rana do wieczora niech lata. Jak mozna nie lubic dźwięku samolotu?? Dziwaki stare!!
CH (2020.08.01)
Wyzwiskami nic nie zdzialasz a jedynie jesli bedzie mi sie chcialo po twoim IP dojde do ciebie i zalpze ci sprawe. Jesli będzie mi sie chcialo. Wiec uwazaj
CH (2020.08.01)
@CH - Zapraszam serdecznie !!!
(2020.08.01)
@CH - Prawda zawsze w oczy kole !!! Normalny człowiek nie napisze, że ten hałaśliwy warkot może sprawiać przyjemność. Proponuję na wakacje jechać do Fromborka. Czy ty nie rozumiesz ludzi ciężko chorych, którzy dostają szału od tego warkotu !!!
Do chu.. (2020.08.01)
@CH - Elblag to ludzie. nie kloccie sie prosimy.
(2020.08.01)
Uwolnić Elbląg od hałasu!!!!!
marabi (2020.08.02)
Mieszkam daleko od lotniska ale ten warkot mnie też doprowadza do szału.
(2020.08.02)
"Mieszkam daleko od lotniska ale ten warkot mnie też doprowadza do szału. "- No widzisz, a mnie dzwony kościoła po prostu brak słów. piszczący wibrujący w mózgu jazgotliwy dźwięk. Samolot do miód na uszy przy tym dzwonowym jazgocie.
(2020.08.02)
Powrót do komentarzy