UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@B - My tez mieszkamy i nam nie pszeszkadza trza bylo na wiosce zostac. tam cicho tylko traktory i koguty pieja.
@B - My tez mieszkamy i nam nie pszeszkadza trza bylo na wiosce zostac. tam cicho tylko traktory i koguty pieja.