UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie widziałem Wcisły na zdjęciach ale widziałem go na zakupach w Carrefour. Cóż len zawsze będzie leniem i obibokiem. Wcisło pracą się w swoim życiu nie shańbił !!!!!
APOLITYCZNY
Nie widziałem Wcisły na zdjęciach ale widziałem go na zakupach w Carrefour. Cóż len zawsze będzie leniem i obibokiem. Wcisło pracą się w swoim życiu nie shańbił !!!!!
APOLITYCZNY