UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie widziałem Wcisły na zdjęciach ale widziałem go na zakupach w Carrefour. Cóż len zawsze będzie leniem i obibokiem. Wcisło pracą się w swoim życiu nie shańbił !!!!!

APOLITYCZNY

Anuluj