Wybrany wątek opinii
na stare lata jak śmierć powoli zagląda w oczka to już do kościółka chodzą i nawet najwięcej na tace dają. To wszystko wina religii że nawet największe szuje i kanalie za kasę sobie odpust kupią. To że jest tyle zła na świecie to wina religii która do tego dopuściła i chciwego kleru
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
A o miłosierdziu słyszałeś Gościu Teologu
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Bredzisz
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Jakby nie była dyskusja, to zawsze zejdzie na dowalanie Kościołowi.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@alrena - Bo kościół jest WINNY większości nieszczęść Polski!
Do moderacji
Odpowiedz
5
3