Wybrany wątek opinii

na stare lata jak śmierć powoli zagląda w oczka to już do kościółka chodzą i nawet najwięcej na tace dają. To wszystko wina religii że nawet największe szuje i kanalie za kasę sobie odpust kupią. To że jest tyle zła na świecie to wina religii która do tego dopuściła i chciwego kleru
(2020.08.01)
A o miłosierdziu słyszałeś Gościu Teologu
Kibol (2020.08.02)
Bredzisz
Kibol (2020.08.02)
Jakby nie była dyskusja, to zawsze zejdzie na dowalanie Kościołowi.
alrena (2020.08.02)
@alrena - Bo kościół jest WINNY większości nieszczęść Polski!
(2020.08.02)
Powrót do komentarzy