A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gosc8473 - Do Sopotu to jeżdżą ćpuny i prostytutki a tu jeżdżą normalni ludzie którzy nie zadzierają nosa i nie udają szlachty która nie są. Wszystko czego trzeba nad wodą tu znajdziesz. Dobry tani bar może jedynie brakuje z wywrotki piasku dla dzieciaków i tyle w temacie
@brunonz - volkdeutschu za tego "polaczka"to należy ci się osobiste podziękowanie od Polaków, zdradz swój adres to dostarczony zostanie dla ciebie prezent w postaci parówki z prawdziwej niemieckiej świnki
A jak wyglądał ten chłopak
@Pateycja - woda
@Gosc8473 - Tam nie da się nawet szybko jeździć, bo droga dziurawa jak szwajcarski ser, z resztą pisali i tym na tym portalu wcześniej, a nawet na portalach ogólnopolskich.
@Gosc7373 - Taa gwarancja, na wsi to mieszkają kulturalni i życzliwi ludzie, a Ty posługujesz się jakimiś sloganami jak za komuny, większoość wypadków czy utonięć zdarza się w miastach, a nie na wioskach i co do tego?
@zenobiusz - A co to niby jest, bo na pewno nie staw? Jezioro znane już od czasów Prusów i Św Wojciecha co najmniej.
Kiedyś się tam jeździło nawet pod namiot, były szkolne wyjazdy, pływało się, łowiło ryby, po drugiej stronie jeziora są siedliska czapli. Szkoda chłopaka.
@Gosc8473 - Prosze o nieobrazanie dziczy bo to chyba za wysokie progi na pana nogi. Ja tam np jezdze bo mam blisko. Do wiadomosci w Sopocie bylam takze w Gdyni Siemianach Starych Jabłonkach w Ostródzie w Krynicy Morskiej Stegnie Jantarze i w wielu innych miejscach o ktorych pan zapewne nie ma nawet pojecia. Na przyszłosc jezeli pan komentuje to bez hejtu bo jednak słoma z butów komus wyszla w tym momencie
Poziom większości komentarzy jest na tak niskim poziomie, że ręce opadają. Ludzie, macie siano w głowie, a Wasz poziom rozwoju dorównuje pierwotniakom. Nie wiecie jak było więc siedzieć cicho. Czasem wystarczy się poślizgnąć i efekt może być taki jak w tym przypadku. O wypadek nie trudno, zwłaszcza nad wodą. Nawet jeśli był pod wpływem alkoholu, to nic wam do tego. No ale rozumiem, że tutaj wszyscy tacy święci są i nigdy nic głupiego nie zrobili. Tylko czemu co drugi na plaży z butelka piwa siedzi.
Współczucia dla Rodziny, dla nich to naprawdę ogromna tragedia.