UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Gosc8473 - Prosze o nieobrazanie dziczy bo to chyba za wysokie progi na pana nogi. Ja tam np jezdze bo mam blisko. Do wiadomosci w Sopocie bylam takze w Gdyni Siemianach Starych Jabłonkach w Ostródzie w Krynicy Morskiej Stegnie Jantarze i w wielu innych miejscach o ktorych pan zapewne nie ma nawet pojecia. Na przyszłosc jezeli pan komentuje to bez hejtu bo jednak słoma z butów komus wyszla w tym momencie