A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A wiadomo co było przyczyną utoniecia?
@brunonz - Zdradź jakiej geniuszu. .
A tyle piszemy by dzieci obowiązkowo mialy naukę pływania w szkołach. Od tylu lat nikt by nie utonął.
@zenobiusz - głupiomądry to trochę na wyrost określenie do określenia ciebie
A jak się nazywał i jak wyglądał
@Gosc8473 - Haha. .. Do Sopotu, normalni?? Do galerii sztuki może jeszcze?? A tak swoją drogą to każdy jeździ gdzie chce, a kulturę zachowania wynosi się z domu.
kolejny głupek pisze posta, ciekawe czy te słowa powtórzysz w oczy ojcu i braciom zmarlego? zapraszam na pogrzeb, będziesz miał okazję błysnąć, nie ręczę za twoje zdrowie i życie baranku,
te jezioro nazywa się Korsuń. Ja tam czasami samochodem jeżdżę sobie po pływać
pewnie od środka się utopił pyrcyntami ale na razie nie mówią no chyba że zdrowy 25letni byczek na zawał zszedł w co wątpię
Jaka nauka pływania, religię to mogą dołożyć, ale nie pływanie