A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wczoraj tam byłam jego znajomi mówili do szefa że zaginął i widziałam że bardzo się martwili
@Pateycja - woda byla przyczyna
Komentarz zbedny nie życzę Ci takiej śmierci!
Nie życzę Ci takiej śmierci ale uważaj żeby twoje słowa nie obrucily się przeciwko tobie 😡
Seriooo???No ma nauczkę, a co!
@Stop kretynom - no i co z tego, tutaj jest post a nie cmentarz, codziennie ktos sie topi, ale juz nic nie mozna powiedziec, na walwel z nim i oglosic go swietym, smierc jest banalem przed ktorym ludzie maja drzec
Jak ma powierzchni więcej niż 1 hektar, to jest to jezioro.
i tyle go widzieli
Kiersity, Kiersyty a jezioro ma inną ładną nazwę Korsuń. Z nostalgią wspominam powojenne nazwy miejscowości wokół tego jeziora : Opijowo - Wopity, Różyce - Rejsyty, Królewskie Kwiatowo - Kwietniewo no i właśnie Korsuń. To taka dygresja, żal chłopaka, jezioro, chociaż głębokie wydawało się bezpieczne, od lat 60-tych nikt tam nie utonął.
a na ile glebokie ?