53
20.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wczoraj tam byłam jego znajomi mówili do szefa że zaginął i widziałam że bardzo się martwili
(2020.07.20)

info

0  
  0
@Pateycja - woda byla przyczyna
(2020.07.20)
Komentarz zbedny nie życzę Ci takiej śmierci!
(2020.07.20)
Nie życzę Ci takiej śmierci ale uważaj żeby twoje słowa nie obrucily się przeciwko tobie 😡
(2020.07.20)
Seriooo???No ma nauczkę, a co!
(2020.07.21)
@Stop kretynom - no i co z tego, tutaj jest post a nie cmentarz, codziennie ktos sie topi, ale juz nic nie mozna powiedziec, na walwel z nim i oglosic go swietym, smierc jest banalem przed ktorym ludzie maja drzec
(2020.07.21)
Jak ma powierzchni więcej niż 1 hektar, to jest to jezioro.
(2020.07.21)
i tyle go widzieli
(2020.07.21)

info

0  
  0
Kiersity, Kiersyty a jezioro ma inną ładną nazwę Korsuń. Z nostalgią wspominam powojenne nazwy miejscowości wokół tego jeziora : Opijowo - Wopity, Różyce - Rejsyty, Królewskie Kwiatowo - Kwietniewo no i właśnie Korsuń. To taka dygresja, żal chłopaka, jezioro, chociaż głębokie wydawało się bezpieczne, od lat 60-tych nikt tam nie utonął.
rb (2020.07.22)
a na ile glebokie ?
(2020.07.22)