UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Gosc7373 - Taa gwarancja, na wsi to mieszkają kulturalni i życzliwi ludzie, a Ty posługujesz się jakimiś sloganami jak za komuny, większoość wypadków czy utonięć zdarza się w miastach, a nie na wioskach i co do tego?