UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś się tam jeździło nawet pod namiot, były szkolne wyjazdy, pływało się, łowiło ryby, po drugiej stronie jeziora są siedliska czapli. Szkoda chłopaka.


Anuluj