UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś się tam jeździło nawet pod namiot, były szkolne wyjazdy, pływało się, łowiło ryby, po drugiej stronie jeziora są siedliska czapli. Szkoda chłopaka.
Kiedyś się tam jeździło nawet pod namiot, były szkolne wyjazdy, pływało się, łowiło ryby, po drugiej stronie jeziora są siedliska czapli. Szkoda chłopaka.