Wybrany wątek opinii
jezioro to nazwa trochę na wyrost dla tego miejsca.
Do moderacji
Odpowiedz
7
16
@zenobiusz - głupiomądry to trochę na wyrost określenie do określenia ciebie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@zenobiusz - A co to niby jest, bo na pewno nie staw? Jezioro znane już od czasów Prusów i Św Wojciecha co najmniej.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0