Wybrany wątek opinii

jezioro to nazwa trochę na wyrost dla tego miejsca.
zenobiusz (2020.07.20)
@zenobiusz - głupiomądry to trochę na wyrost określenie do określenia ciebie
szerds (2020.07.20)
@zenobiusz - A co to niby jest, bo na pewno nie staw? Jezioro znane już od czasów Prusów i Św Wojciecha co najmniej.
(2020.07.20)
Powrót do komentarzy