UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc8473 - Tam nie da się nawet szybko jeździć, bo droga dziurawa jak szwajcarski ser, z resztą pisali i tym na tym portalu wcześniej, a nawet na portalach ogólnopolskich.
@Gosc8473 - Tam nie da się nawet szybko jeździć, bo droga dziurawa jak szwajcarski ser, z resztą pisali i tym na tym portalu wcześniej, a nawet na portalach ogólnopolskich.