UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc8473 - Tam nie da się nawet szybko jeździć, bo droga dziurawa jak szwajcarski ser, z resztą pisali i tym na tym portalu wcześniej, a nawet na portalach ogólnopolskich.


Anuluj