Wybrany wątek opinii
@Gosc€:73 - Tylko, że to przyjezdni urlopowicze spuszczeni ze smyczy szaleją.
Do moderacji
Odpowiedz
21
12
@Gosc8473 - faktycznie Sopot z Zatoką Sztuk ściąga wyjątkowe osobistości, w Sopocie nikt się nigdy nie utopił, zachowania ludzkie są tam wzorcowe tzn. ćpanie, chlanie i np. rozjeżdzanie ludzi autem na deptaku,
Do moderacji
Odpowiedz
25
6
@Gosc€:73 - tam się kambodżaninie nikt nie utopił chyba od 30 lat, ludzie są bardzo życzliwi, serdeczni, faktycznie pojawiają się też idioci ale są w absolutnej mniejszości, normalne okoliczności przyrody, ale masz rację w takie upały to by się tam patrol przydał prewencyjnie, przepłoszył skrzykowych piwoszy
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
@Gosc8473 - Haha. .. Do Sopotu, normalni?? Do galerii sztuki może jeszcze?? A tak swoją drogą to każdy jeździ gdzie chce, a kulturę zachowania wynosi się z domu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Gosc8473 - Do Sopotu to jeżdżą ćpuny i prostytutki a tu jeżdżą normalni ludzie którzy nie zadzierają nosa i nie udają szlachty która nie są. Wszystko czego trzeba nad wodą tu znajdziesz. Dobry tani bar może jedynie brakuje z wywrotki piasku dla dzieciaków i tyle w temacie
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
@Gosc8473 - Tam nie da się nawet szybko jeździć, bo droga dziurawa jak szwajcarski ser, z resztą pisali i tym na tym portalu wcześniej, a nawet na portalach ogólnopolskich.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Gosc8473 - Prosze o nieobrazanie dziczy bo to chyba za wysokie progi na pana nogi. Ja tam np jezdze bo mam blisko. Do wiadomosci w Sopocie bylam takze w Gdyni Siemianach Starych Jabłonkach w Ostródzie w Krynicy Morskiej Stegnie Jantarze i w wielu innych miejscach o ktorych pan zapewne nie ma nawet pojecia. Na przyszłosc jezeli pan komentuje to bez hejtu bo jednak słoma z butów komus wyszla w tym momencie
Do moderacji
Odpowiedz
8
2