UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ostatnia najbardziej udana akcja elbląskiej policji to nalot na Biedronkę i łapanka klientów bez maseczek. Słupki skuteczności poszybowały w górę a męstwo i odwaga nie ma sobie równych na całym świecie.

antykundel