UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a po co czytają niech nie czytają niech idą popłakać nad głupotą bo nic innego nie zostało a później po rozum do głowy i reszcie swej rodziny niech po olśnieniu mówią aby jeździli prawidłowo. Nikt jej nie zgwałcił, nie napadł, nie obrabował nie dokonał czynu karalnego więc sama sobie swój los wybrała niestety niszcząc po drodze innym jeszcze życie współpasażerom. Nie moja noga ani twoja była na pedale gazu więc czemu mamy nie komentować piratów drogowych co zabijają ludzi na drogach. Nie chcesz nie czytaj idź do kościoła i módl się o zbawienie jej duszy


Anuluj