UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam propozycję dla wszystkich którzy obrażają kobietę która zginęła. Do cholerny darujcie sobie te komentarze że względu na jej bliskich oni to czytają i dla nich to tragedia. Nie życzę nikomu przechodzić tego na własnej skórze. A rodzinie współczuję


Anuluj