UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam propozycję dla wszystkich którzy obrażają kobietę która zginęła. Do cholerny darujcie sobie te komentarze że względu na jej bliskich oni to czytają i dla nich to tragedia. Nie życzę nikomu przechodzić tego na własnej skórze. A rodzinie współczuję