UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam propozycję dla wszystkich którzy obrażają kobietę która zginęła. Do cholerny darujcie sobie te komentarze że względu na jej bliskich oni to czytają i dla nich to tragedia. Nie życzę nikomu przechodzić tego na własnej skórze. A rodzinie współczuję