UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wolne media - jestem za ale na pewno nie w wykonaniu peowcow i komuchów co byli za akta 1 i 2 oni jak za dawnych czasów tylko cenzura


Anuluj