UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wolne media - jestem za ale na pewno nie w wykonaniu peowcow i komuchów co byli za akta 1 i 2 oni jak za dawnych czasów tylko cenzura
wolne media - jestem za ale na pewno nie w wykonaniu peowcow i komuchów co byli za akta 1 i 2 oni jak za dawnych czasów tylko cenzura