UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnia najbardziej udana akcja elbląskiej policji to nalot na Biedronkę i łapanka klientów bez maseczek. Słupki skuteczności poszybowały w górę a męstwo i odwaga nie ma sobie równych na całym świecie.
antykundel