UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnia najbardziej udana akcja elbląskiej policji to nalot na Biedronkę i łapanka klientów bez maseczek. Słupki skuteczności poszybowały w górę a męstwo i odwaga nie ma sobie równych na całym świecie.

antykundel

Anuluj