UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tomasz 85 - A czyja jak nie policji???? Myślisz, że jak policja byłaby na drogach często, to by tak towarzystwo szalało??? Oczywista sprawa nie da się całkowicie wyeliminować durni, ale można to przynajmniej ograniczyć poprzez zaangażowanie wszystkich policjantów, tych u "góry"i tych na "dole".