UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu zawsze zakładacie, że wypadek jest z winy kierowcy? W tym przypadku oczywiście mogło tak być, ale nie musiało. Przykład: opona w samochodzie podczas jazdy może eksplodować, co przy prędkości dozwolonej na tym odcinku (90 km/h), powoduje, że samochód gwałtownie w ułamku sekundy zmienia tor jazdy. Łatwo jest pisać bezmyślne, stronnicze oraz osądzające komentarze, nie wiedząc nic o okolicznościach kolizji/wypadku.