UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Tomasz 85 - A czyja jak nie policji???? Myślisz, że jak policja byłaby na drogach często, to by tak towarzystwo szalało??? Oczywista sprawa nie da się całkowicie wyeliminować durni, ale można to przynajmniej ograniczyć poprzez zaangażowanie wszystkich policjantów, tych u "góry"i tych na "dole".