A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wypadek o 6 a o 10 droga nadal zablokowana mimo że auto w polu. Brawo
@Precz z piratami drogowymi - No dokładnie tak ! W tym kraju nie ma prawidłowego i skutecznego nadzoru nad Policją. ..
2 radiowozy w Jagodnie ciekawe kto w tym czasie patrolował miasto w niedziele rano ?
2 radiowozy? To chyba wszystkie radiowozy, które są w weekendy!
Nie chce być nie miły ani tu nikogo urazić ale w tamtym miejscu jest pas ekologiczny i ograniczenie do 60 km/h a te auto wygląda znacznie gorzej niż na 60 po za tym tam wszyscy latają po 100-120 to nie policja powinna stać na każdym kroku bo serio co drugi kierowca Audi bmw albo VW typu Passat z....myśląc że jest królem drogi potem tacy giną i jest płacz lament szukanie winnych a wystarczy przestrzegać przepisów drogowych dobry przykład nasi sąsiedzi za Bałtyku Szwecja kto był to wie jak tam jeżdżą
znasz się na zegarku ? jeszcze nie ma godziny 10 !!!
A czemu łapkę dajesz w dół?? Przecież kiedyś taką informację otrzymałam od dyżurnego, że w weekendy są tylko dwa radiowozy z drogówki. .. .!
@jdjd - wracając wczoraj z Gdańska (jadąc przepisowo)wyprzedzające mnie samochody prowadziły w 90% kobiety !!!
Wypadek zdarzył sie na drodze nie w polu. Badanie przyczyny musi trwac
@#kollon - No właśnie ! Skutki potem widzimy !