137
19.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Znam tę drogę to niepierwszy wypadek śmiertelny w tych okolicach. Droga jest prosta ake wyboista z dużą prędkością wyskakujesz w powietrze i tyle kółkiem możesz kręcić zaliczysz palmę albo rów. Kondolęcje dla rodziny
Pan p (2020.07.20)

info

1  
  1
Jechałam wczoraj tą drogą, dużo rowerzystów i pędzące samochody jak po autostradzie. Niektóre wyprzedziły na 3.A tir mało mi na kuper nie wjechał. Oj przydałyby się tam patrole, szczegolnie w weekend!
(2020.07.20)
500+ się odezwało z mopsu wybiegło chodnik zapluło ludzi przepędziło
(2020.07.20)

info

0  
  2
Ktoś wcześniej napisał - "Wypadkom winna jest policja i brak rozeznania w zagrożeniu a szkoda że manipulują i są beznadziejnie nieprofesjonalnie nieskuteczni. "- Tu masz moje poparcie, bo mam takie samo zdanie w szczególności, beznadziejnie nieprofesjonalnie nieskuteczni. Ciekawe, co na to pan komendant?
(2020.07.20)

info

1  
  0
no i widzicie nic się nie zmienia pomimo waszego biadolenia na policje, piratów drogowych. Niestety historia ludzkości pokazuje że większość zmian jakie zachodzą w człowieku jest za sprawą krwi na rękach. Wojny, wypadki, morderstwa trzeba zobaczyć krew na rękach by w mózgu co niektórych nastąpiło oświecenie w różnych kwestiach.
(2020.07.20)

info

1  
  0
wczoraj jechałem w kierunku kamionka rowerem i wyprzedzał mnie jakis imbecyl seatem toledo grafitowym w taki sposob ze prawie zachaczył mnie lusterkiem, nic z przeciwka nie jechało. Miał całą szerokosc drogi na wyprzedzenie. znajde cie kierowco seata bo zapamietałem numer rejestracyjny. takich ludzi nalezy eliminowac z drog skoro nie potrafia wyprzedzic poprawnie roweru.
korba666 (2020.07.20)
@korba666 - Typowe dla wiejskich mistrzów kierownicy! Każdy kto inaczej myśli jest po prostu w błędzie. Mieszkam już od lat na wsi i coś takiego oraz wiele jeszcze innych beznadziejnych wykroczeń jest czymś praktycznie na co dzień.
coolmen (2020.07.20)
W tym wypadku zginęła moja znajoma, znalem Ja od dziecka, szok, nie dowierzanie, jedyne co mogę teraz zrobić to złożyć wyrazy wspulczucia rodzinie. SPOCZYWAJ W POKOJU 😭😭😭😭😭😭😭
Adam75 (2020.07.20)

info

6  
  0
Wyrazy wspołczucia dla Rodziny. Aniu spoczywaj w pokoju [*]
Przyjaciel (2020.07.20)

info

5  
  0
taki był zagraniczny
(2020.07.20)

info

0  
  0