UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wczoraj jechałem w kierunku kamionka rowerem i wyprzedzał mnie jakis imbecyl seatem toledo grafitowym w taki sposob ze prawie zachaczył mnie lusterkiem, nic z przeciwka nie jechało. Miał całą szerokosc drogi na wyprzedzenie. znajde cie kierowco seata bo zapamietałem numer rejestracyjny. takich ludzi nalezy eliminowac z drog skoro nie potrafia wyprzedzic poprawnie roweru.
korba666