UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś wcześniej napisał - "Wypadkom winna jest policja i brak rozeznania w zagrożeniu a szkoda że manipulują i są beznadziejnie nieprofesjonalnie nieskuteczni. "- Tu masz moje poparcie, bo mam takie samo zdanie w szczególności, beznadziejnie nieprofesjonalnie nieskuteczni. Ciekawe, co na to pan komendant?