UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś wcześniej napisał - "Wypadkom winna jest policja i brak rozeznania w zagrożeniu a szkoda że manipulują i są beznadziejnie nieprofesjonalnie nieskuteczni. "- Tu masz moje poparcie, bo mam takie samo zdanie w szczególności, beznadziejnie nieprofesjonalnie nieskuteczni. Ciekawe, co na to pan komendant?


Anuluj