UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym wypadku zginęła moja znajoma, znalem Ja od dziecka, szok, nie dowierzanie, jedyne co mogę teraz zrobić to złożyć wyrazy wspulczucia rodzinie. SPOCZYWAJ W POKOJU 😭😭😭😭😭😭😭

Adam75

Anuluj