UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jechałam wczoraj tą drogą, dużo rowerzystów i pędzące samochody jak po autostradzie. Niektóre wyprzedziły na 3.A tir mało mi na kuper nie wjechał. Oj przydałyby się tam patrole, szczegolnie w weekend!
Jechałam wczoraj tą drogą, dużo rowerzystów i pędzące samochody jak po autostradzie. Niektóre wyprzedziły na 3.A tir mało mi na kuper nie wjechał. Oj przydałyby się tam patrole, szczegolnie w weekend!