UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jechałam wczoraj tą drogą, dużo rowerzystów i pędzące samochody jak po autostradzie. Niektóre wyprzedziły na 3.A tir mało mi na kuper nie wjechał. Oj przydałyby się tam patrole, szczegolnie w weekend!


Anuluj