A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@korba666 - Pewnie trzymałeś się kurczowo osi jezdni, tak jak wielu rowerzystów
do Pracownik:pewne jest to że jesteś imbecylem.
Kondolencje dla Rodziny [*]
Zawsze jest tak, że najpierw musi być jakaś tragedia, potem na krótki czas jest jakaś reakcja ze strony policji a następnie znowu powraca do poprzedniej sytuacji, czyli nic nie robienia. kOMPLETNY BRAK KONSEKWENCJI W DZIAŁANIACH POLICJI, dlatego nic się u nas nie zmienia i się nie zmieni dopóki nie zmieni się mentalność ludzi pracujących w policji.
Poziom komentarzy osiągnął dno. Podobnie jak kultura jazdy wielu kierowców z Eg ale też okolicznych wiosek i miasteczek. Występuje u nich przekonanie, że jak jeżdżę codziennie tą drogą to znam ją na pamięć i mogę sobie pozwolić na nonszalancję i łamanie przepisów głównie przekraczanie prędkości. Właśnie to w połączeniu z marnym stanem dróg i pojazdów jest przyczyną takich tragedii. Szkoda tych kobiet. Jedna straciła życie a pozostałe długo będą wracały do zdrowia. Niestety cierpi rodzina i bliscy. Więcej rozwagi za kierownicą.
Proszę rodzinę pasażerek tego auta o kontakt. Mój e-mail: monika2207ja@popk. pl
@MonikaSkowrońska - won hieno