137
19.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@korba666 - Pewnie trzymałeś się kurczowo osi jezdni, tak jak wielu rowerzystów
Pracownik (2020.07.20)
do Pracownik:pewne jest to że jesteś imbecylem.
korba666 (2020.07.21)

info

0  
  0
Kondolencje dla Rodziny [*]
NIE dla hejtu! (2020.07.21)

info

1  
  0
Zawsze jest tak, że najpierw musi być jakaś tragedia, potem na krótki czas jest jakaś reakcja ze strony policji a następnie znowu powraca do poprzedniej sytuacji, czyli nic nie robienia. kOMPLETNY BRAK KONSEKWENCJI W DZIAŁANIACH POLICJI, dlatego nic się u nas nie zmienia i się nie zmieni dopóki nie zmieni się mentalność ludzi pracujących w policji.
(2020.07.21)

info

0  
  1
Poziom komentarzy osiągnął dno. Podobnie jak kultura jazdy wielu kierowców z Eg ale też okolicznych wiosek i miasteczek. Występuje u nich przekonanie, że jak jeżdżę codziennie tą drogą to znam ją na pamięć i mogę sobie pozwolić na nonszalancję i łamanie przepisów głównie przekraczanie prędkości. Właśnie to w połączeniu z marnym stanem dróg i pojazdów jest przyczyną takich tragedii. Szkoda tych kobiet. Jedna straciła życie a pozostałe długo będą wracały do zdrowia. Niestety cierpi rodzina i bliscy. Więcej rozwagi za kierownicą.
Jamess (2020.07.21)

info

2  
  0
Proszę rodzinę pasażerek tego auta o kontakt. Mój e-mail: monika2207ja@popk. pl
MonikaSkowrońska (2020.07.22)
@MonikaSkowrońska - won hieno
(2020.07.27)