65
11.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@jdjd - Nie jestem ekspertem ale zrozum człowieku że wielu sponsorów nie ma chęci wykładać pieniążkow, po pierwsze Nie wiedząc na co zostaną przeznaczone (czytaj co roczny raport ze stanu budżetu co, gdzie itd) Po drugie prezesem jest osoba "duchowna"w obecnym czasie ci panowie krótko mówiąc nie są na topie Bez urazy czy coś jeszcze?
(2020.07.11)
"Daniel Rumin biegł prawą stroną boiska mijając kolejnych piłkarzy gospodarzy "Słupy tam stały czy elbląscy piłkarze ?? No chłopy !!
Bez komentarza . (2020.07.11)

info

6  
  1
@rejtan369 - To jest o meczu
(2020.07.11)
No trudno ktoś wygrać musiał.
(2020.07.11)

info

1  
  2
Życie
(2020.07.11)

info

1  
  2
Odwołać tych z A8 z kodziarzem na czele i tego prezydenta abstynenta.
(2020.07.12)

info

5  
  1
No gosciu nareszcie zrozumialem, prosze bardzo jak mozna w prosty inteligentny sposob bez napinek wytlumaczyc realna sytuacje w firmie pod tytulem Olimpia E-g, a tyle hejtu poszlo na to nadzwyczajne kierownictwo. Jeszcze raz dziekuje za otworzenie moich slipek.
Kpw (2020.07.12)
Panowie kibice. Proszę zasilać pomoc dla Olimpii na Zrzuta. pl Jak już będzie około 1 mln. To poproszę wszystkich komentatorów na lody. Tam gdzie sam chodzę.
Tomasz L. (2020.07.12)

info

4  
  7
Mecz meczem a moj dziadek trawke wacha od spodu
(2020.07.12)
@Zdzichu Marynarz - Zdzichu o co ci chodzi, przeciez dawno juz sie poddali oficjalnie mowiac, ze nie beda awansowac, w boksie jak sekundant pokazuje recznik to znaczy ze poddaje zawodnika, na wojnie jak na kiju wywiesisz cos bialego - znaczy ze sie poddajesz, w bur.. jak dama sciaga majtki to znaczy ze zaraz Ci sie podda, naprawde nic a nic nie mozesz skojarzyc z tym recznikim?
Pomysl (2020.07.12)