UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No gosciu nareszcie zrozumialem, prosze bardzo jak mozna w prosty inteligentny sposob bez napinek wytlumaczyc realna sytuacje w firmie pod tytulem Olimpia E-g, a tyle hejtu poszlo na to nadzwyczajne kierownictwo. Jeszcze raz dziekuje za otworzenie moich slipek.
Kpw