65
11.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kase na nowy stadion to kto przesunalna inne inwestycje czy tamten prezydent tez byl komuchem?
(2020.07.11)
Teraz nie musze juz chodzic na mecze, wystarczy poczytac Wasze wpisy i juz humor mi sie poprawia. --jak czytam ze zomowiec poluje na butelki, zeby tak jeszcze zbieral ten syf co rozrzucaja ci palowani.
Gbl (2020.07.11)

info

5  
  0
A po co grać skoro z góry padła decyzja że brak na inwestycje, brak licencji do pierwszej ligi !
Max63 (2020.07.11)

info

11  
  0
Lewy nie chodz do sklepu bo kibice ci nie zapomną. Dzieci nie wyprowadzaj na spacer bo kibic elbląski jest czujny i tego nie toleruje. Nie idz do fryzjera bo kibic nie wyraża na to zgody. Nie kupuj nic nowego bo kibic napisze że się lansujesz. Samochód sprzedaj bo kibic patrzy i się wku@@ia że on musi jeżdzić rowerem a ty autem. Wogóle powinieneś przestać oddychać bo WIELKI kibic elbląski na to nie pozwala. No i nie chodz na lody. To wszystko w tym miescie jest zakazane. Tak jak bekę ma cała Polska ze zwolnienia Noconia tak teraz powtórka z kabaretu. Kibic elbląski zabrania lodów. W tej wsi dzbaniaste same się proszą o szyderę. Dzbaniaste kibice. Remiza strażacka się kłania. Muszę o tym napisać do Weszło. Będzie jazda na maksa.
(2020.07.11)

info

15  
  4
Dla mnie to niech je lody ile wlezie, może też budkę z lodami zjeść razem z lodziarką w środku. Wisi mi to jak kilo kitu
(2020.07.11)
Ty Obturlacz my tu o lodach a nie o twojej trabie, wloz se miedzy drzwi Ty stary glabie. Za ta dyche idz se kup maryche. Glabie sprobuj, bedzie lepiej trabie.
Zooo mo (2020.07.11)
Chlopie a na co mi cala budka - lodziara tak . moze byc
(2020.07.11)
I każdemu normalnemu to wisi. Ale są nienormalni.
(2020.07.11)
@Zooo mo - Tobie wystarczy. Zgryz masz cały czy szczerbol?
(2020.07.11)
Kowalski ty jeszcze nie zacząłeś a już skończyłeś ale jeszcze o tym nie wiesz. Własciwie to zacząłeś ale fatalnie. Druga liga to nie przedszkole.
(2020.07.11)

info

6  
  0