65
11.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kolejny co pisze o bezpiecznym utrzymaniu. Czlowieku 3 kol. Do konca i 4 oczka nad spadkowa. Wyjazd do stali. 2 kolejki i wszystko sie moze stac. Okularow potrzebujesz?
Ggt ty (2020.07.12)
Niestety, Olimpia pomału umiera. Ostatnie akordy to zwolnienie Noconia, nakaz z nieba grania nowicjuszami, zatrudnienie harcerza ktoremu sie wydaje ze jest trenerem i banda przygłupich mongołów ktorym sie wydaje że są kibicami. Do otwarcia cyrku objazdowego jest wszystko. Bilety już sie drukują.
(2020.07.12)

info

12  
  2
Do rozwiązania. .. jeden krok
kek (2020.07.12)

info

5  
  1
Spadajcie dziady razem z tym trenerem.
(2020.07.12)

info

1  
  2
Co mam zrozumieć? Że do wielu głów nie dociera, że Olimpia tak czy inaczej nie nadaje się na I ligę? Nigdy się nie nadawała, decyzja o dokończeniu sezonu, w ten sposób jest rozsądnym podejściem. Śmieszny twór II ligowy, w który inwestować nie warto. Porażki nie powinny zaskakiwać.
(2020.07.12)