A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kolejny co pisze o bezpiecznym utrzymaniu. Czlowieku 3 kol. Do konca i 4 oczka nad spadkowa. Wyjazd do stali. 2 kolejki i wszystko sie moze stac. Okularow potrzebujesz?
Niestety, Olimpia pomału umiera. Ostatnie akordy to zwolnienie Noconia, nakaz z nieba grania nowicjuszami, zatrudnienie harcerza ktoremu sie wydaje ze jest trenerem i banda przygłupich mongołów ktorym sie wydaje że są kibicami. Do otwarcia cyrku objazdowego jest wszystko. Bilety już sie drukują.
Do rozwiązania. .. jeden krok
Spadajcie dziady razem z tym trenerem.
Co mam zrozumieć? Że do wielu głów nie dociera, że Olimpia tak czy inaczej nie nadaje się na I ligę? Nigdy się nie nadawała, decyzja o dokończeniu sezonu, w ten sposób jest rozsądnym podejściem. Śmieszny twór II ligowy, w który inwestować nie warto. Porażki nie powinny zaskakiwać.