Wybrany wątek opinii

Oni ciągle wystawiają ten ręcznik na bramce :D syn jakiegoś sponsora?
Zdzichu Marynarz (2020.07.11)
@Zdzichu Marynarz - Zdzichu o co ci chodzi, przeciez dawno juz sie poddali oficjalnie mowiac, ze nie beda awansowac, w boksie jak sekundant pokazuje recznik to znaczy ze poddaje zawodnika, na wojnie jak na kiju wywiesisz cos bialego - znaczy ze sie poddajesz, w bur.. jak dama sciaga majtki to znaczy ze zaraz Ci sie podda, naprawde nic a nic nie mozesz skojarzyc z tym recznikim?
Pomysl (2020.07.12)
Powrót do komentarzy