UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Daniel Rumin biegł prawą stroną boiska mijając kolejnych piłkarzy gospodarzy "Słupy tam stały czy elbląscy piłkarze ?? No chłopy !!

Bez komentarza .

Anuluj