UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panowie kibice. Proszę zasilać pomoc dla Olimpii na Zrzuta. pl Jak już będzie około 1 mln. To poproszę wszystkich komentatorów na lody. Tam gdzie sam chodzę.

Tomasz L.

Anuluj