UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panowie kibice. Proszę zasilać pomoc dla Olimpii na Zrzuta. pl Jak już będzie około 1 mln. To poproszę wszystkich komentatorów na lody. Tam gdzie sam chodzę.
Tomasz L.
Panowie kibice. Proszę zasilać pomoc dla Olimpii na Zrzuta. pl Jak już będzie około 1 mln. To poproszę wszystkich komentatorów na lody. Tam gdzie sam chodzę.
Tomasz L.